Що вигідніше: заміна дверних замків фахівцями або самостійна установка?

Наскільки б міцними не були двері, але те, як швидко можна їх відкрити, залежить від замка. А тому така проблема як «заміна дверного замка», у разі його найменшої несправності, повинна вирішуватися якомога швидше. Але це тягне за собою і безліч інших питань - який замок вибрати, чи варто його міняти повністю, або можна обійтися тільки зміною запірного механізму, ну і, звичайно ж, кому довірити заміну замка - собі чи майстру.

Для початку розглянемо види замків, щоб зрозуміти, чи можливо взагалі впоратися самому.

Штифтові циліндричні замки - це найпоширеніший тип замків, а відповідно і найбільш простий і ненадійний, оскільки зловмисники стикаються з ним повсюдно і вже давно знайшли підхід.
Сувальдні (сейфові) замки - якісне виготовлення і правильна установка забезпечують надійність і таємність, що говорить про потреби ретельно вибирати виробника та спеціаліста із заміни та встановлення замків.
Дискові під напівкруглий ключ (фінські) - складний варіант для відмички завдяки відсутності пружин, а тому частіше відкривається звертишем або спилюється. Такий замок після злому непрофесіоналом вже не відремонтувати, а значить необхідна повна заміна дверного замка.
Електронні замки - отримали своє визнання в усьому світі і в силу своєї складності вимагають рук майстра, але як би там не було, це виправдовує себе у підсумку.
Ригельний замок - морально застарілий тип замків, який використовується в основному там, де немає потреби в надійному захисті.

Виходячи з цього можна прийти до очевидного висновку - чим складніший замок, тим більш ймовірна потреба у зверненні до спеціальної служби із заміни та встановлення замків. Така є майже в кожному місті, а в Києві це компанія «Аварійне відкриття замків», яка існує на ринку даних послуг вже більше 17 років.

Тепер звернемо увагу на сам процес установки дверних замків:

Заміна замка в двері вимагає від майстра не тільки досвіду та знань стосовно механізму замків, а й наявності спеціальних інструментів і пристосувань, з більшістю з яких у домашніх умовах майже ніхто не стикається. Крім того, коли мова йде про повну заміну замка, то в основному потрібна його врізка, і тут варто мати набиту руку і прицілити око.

Таким чином замовляючи послуги по заміні замків у фахівця - ви позбудетеся головного болю, пов'язаного з прорахунками, пошуком інструментів, можливих помилок та й самої роботи. І, що важливо, ціна повністю себе окупає і є досить гнучкою, тому що залежить від складності робіт і терміновості їх виконання.

Так що, якщо Вам необхідна заміна дверних замків в місті Київ або області, звертайтеся в компанію «Аварійне відкриття замків» і якість обслуговування вас приємно здивує.