Врізка замків у бронедвері - для тих, хто цінує свою безпеку

Враховуючи ситуацію в Україні, на сьогодні питання про захист власного майна стоїть на одному з перших місць. Рівень квартирних крадіжок стрімко зростає, а піймання злочинця все одно не відшкодує збитки. Тому не залишається нічого окрім як подбати про безпеку свого житла самостійно. І пряме відношення до даного питання має якість вхідних дверей, а також запірних механізмів. Благо, що в наш час типів замків неймовірно багато. Але поставити броньовані двері і купити до них замок - це одне. А от як його встановити? Врізка замків у бронедвері не таке вже й легке заняття, але точно відповідальне, оскільки таким чином ви створюєте основну перешкоду для грабіжників.

Само собою, якщо у вас і без того надійні двері, але ви сумніваєтеся в замках, або хочете збільшити їх кількість - врізка нового замку в двері саме те, що вам потрібно. Не завадить і провести заміну застарілих морально запірних механізмів на нові, і краще всього, якщо ви надумаєте комбінувати механічні та електронні замки.

Якщо ж вам складно прийняти таке рішення самостійно, ви завжди можете проконсультуватися у майстрів спеціальних служб, і краще за все тих, які займаються саме зламом замків, тому як їм на власному досвіді відомо, який замок найскладніше відкрити навіть професіоналові. Однією з таких служб в місті Київ є компанія «Аварійне відкриття замків», стаж роботи якої за даним профілем перевищує 15 років.

І ось, нарешті, прийшов той довгоочікуваний момент, коли вибір зроблено, все куплено і час братися за справу. Кому ж її доручити? Багатьом здасться, що установка замку - це нісенітниця. Але якщо подумати? Яка гарантія того, що ви не зіпсуєте двері, та й взагалі потрібні ще й інструменти. А якщо механізм складний? Простий замок також просто відкрити, тому все частіше вдаються до установки нових моделей, а з ними потрібно бути акуратніше. Неправильне врізання замку в металеві двері може привести до передчасного виходу механізму з ладу або не забезпечить повного і щільного її закриття.


Ще однією помилкою є думка, що сторонні послуги обов'язково багато коштують. Не можна з цим посперечатися, якщо вам потрібно все і прямо зараз. Терміновість завжди була високооплачувана. Але якщо ви нікуди не поспішаєте, і кілька годин або доба ролі для вас не грають, то і ціна буде доступною. Та до того ж ви економите свій особистий час, нерви і отримуєте 100% гарантію якості установки замку, а значить і безпеку свого майна.

Так що коли вам знадобиться врізання замків в бронедвері у Києві чи області, телефонуйте в компанію «Аварійне відкриття замків». Вас обов'язково вразить вищий пілотаж майстрів!